Stores

Polzela prodajalna OUTLET

Cvetlična ulica 3
3313 Polzela
tel.: (03) 703 72 63
e-mail: outlet.polzela@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB: 8.00-12.30

Polzela prodajalna Polonca 1

Stanetova 9
3000 Celje
tel.: (03) 427 35 90
e-mail: polonca1.celje@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB: 8.00-13.00

Polzela prodajalna Polonca 2

Miklošičeva 1
3000 Celje
tel.: (03) 427 35 95
e-mail: polonca2.celje@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB: 8.00-13.00

Polzela prodajalna Maja

Slovenska ul.39
9000 Murska Sobota
tel.: (02) 521 43 90
e-mail: maja.murska-sobota@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB:8.00-13.00

Polzela prodajalna Vita

Ormoška cesta 15
2250 Ptuj
tel.: (02) 421 35 45
e-mail: vita.ptuj@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-20.00 ; SOB: 9.00-20.00 ; NED: 9.00-15.00

Polzela prodajalna Maša - Europark

Europark prvo nadstropje
Pobreška 18
2000 Maribor
tel.: (02) 421 35 44
e-mail:masa.maribor@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 9.00-21.00 ; SOB: 9.00-21.00; NED: 9.00-15.00

Polzela prodajalna Fler

Gosposka 13
2000 Maribor
tel.: (02) 228 35 82
e-mail: fler.maribor@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB: 8.00-13.00

Polzela prodajalna Manja

Ulica škofa Maksimilijana Držečnika 2
2000 Maribor
tel.: (02) 228 35 85
e-mail: manja.maribor@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB: 8.00-13.00

Polzela prodajalna Diana

Miklošičeva 22
1000 Ljubljana
tel.: (01) 434 46 03
e-mail: diana.ljubljana@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB: 8.00-13.00

Polzela prodajalna Manca

Resljeva 38
1000 Ljubljana
tel.: (01) 234 33 90
e-mail: manca.ljubljana@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-16.00

Polzela prodajalna Ajda

Ljubljanska 87
1230 Domžale
tel.: (01) 729 87 30
e-mail: ajda.domzale@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB: 8.00-13.00

Polzela prodajalna Saša

Glavni trg 18
1241 Kamnik
tel.: (01) 830 89 80
e-mail: sasa.kamnik@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB: 8.00-13.00

Polzela prodajalna Velenje

Šaleška cesta 18
3320 Velenje
tel.: (03) 897 09 50 – int. 3950
e-mail: eva.velenje@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-20.00 ; SOB: 8.00-13.00

Polzela prodajalna Mojca

Prešernov trg 14
8000 Novo mesto
tel.: (07) 302 36 30
e-mail: mojca.novo-mesto@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET: 8.00-19.00 ; SOB: 8.00-13.00.

Prodajalna Polzela

Ljubljanska cesta 47
8000 Novo mesto
tel.: (05) 99 62 864
e-mail: polzela.novomesto@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET:8.00-20.00 ; SOB 8.00-20.00; NED: 9.00-15.00

Polzela Kranj

Cesta Staneta Žagarja 69
4000 Kranj
tel.: (04) 233 50 40
e-mail: polzela.kranj@polzela.com
Odpiralni čas: PON-PET:8.00-21.00; SOB 8.00-21.00; NED: 8.00-13.00